.

.

Ступел Индустрии Бушава Јагнешко Акварел Сликарство Детски Расадник Животно, 17, Дизајн Од Фо Шупливи Студија

Ступел Индустрии Бушава Јагнешко Акварел Сликарство Детски Расадник Животно, 17, Дизајн Од Фо Шупливи Студија

DEN 2.67

Износот
Това е достапна

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само најквалитетни мастила и платно на нашите домашни печатачи мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Уметноста е подготвена да виси без потреба од инсталација. Димензии : 17 х 1,5 х 17 Инчи. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Создадете прекрасни уметнички прикази со потпирање и слоевитост на нови уметнички дела на вашите ѕидови. Совршен за празни полици или камини, не е потребна инсталација или чистење. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само најквалитетни мастила и платно на нашите домашни печатачи мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Дизајн На Студиото Фокс Холоу.

За стоката

Слична стока во категоријата