.

.

Дорман Х Спојка Хидраулично Црево За Специфични Модели На Нисан одговара избери: 1995 - НИСАН КАМИОН, 1998 - НИСАН ГРАНИЦА

Дорман Х Спојка Хидраулично Црево За Специфични Модели На Нисан одговара избери: 1995 - НИСАН КАМИОН, 1998 - НИСАН ГРАНИЦА

DEN 2.67

Износот
Това е достапна

Спукано или испукано хидраулично црево? Ова црево за замена е прецизно дизајнирано за да одговара на оригиналните црева на спојката на одредени возила како дел од целосна, сигурна работа за поправка на спојката. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Директна замена - ова црево за спојката е направено за да одговара на оригиналното црево на одредени возила. Темелно тестирано-потврдено на 4.000 пси толеранција за да се обезбедат стандарди за безбедност на производите. Издржлива конструкција-изработена од висококвалитетни материјали дизајнирани за оптимална хемиска и термичка отпорност. Доверлива вредност поддржана од тим инженери и експерти за контрола на квалитетот во Соединетите држави. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница.

За стоката

Слична стока во категоријата