.

.

Софија Интимни Од Софија Вергара Женска Сатенска Кошула За Спиење

Софија Интимни Од Софија Вергара Женска Сатенска Кошула За Спиење

DEN 527.84

Износот
Това е достапна

Едноставна убавина. Оваа Кошула За Спиење Од Софија Вергара е дизајнирана во луксузно мека ткаенина која нежно ве обвива за небесна удобност. Контрастните цевки му даваат на парчето дефинитивен детал, создавајќи изглед кој е софистициран, но нежен-совршен за ресторативни ноќи и блажени утрински рутини. Од Ексклузивната Софија Вергара Интими Колекција за . За нашата заедница што зборува шпански : убавината е во едноставноста. Оваа Ноќница Софија Вергара е дизајнирана во нежна и фина ткаенина која нежно паѓа кога ве покрива за да ви даде небесна удобност. Контрастните цевки и даваат на облеката одлучувачки детал што создава софистициран и нежен изглед во исто време, совршен за мирни вечери и наградувачки утра. Од ексклузивната интимна колекција облека На Софија Вергара за. Материјал : 100% Полиестер/100% полиестер. Грижа : машина за перење/ машина за перење. Земја на Потекло : Увезена/Увезена Ставка. Големина : Моделот е 5 '9" И носи Големина С / моделот е 5 с9ʺ и носи мала големина "С". Фит : Опуштено/Лабаво вклопување. Деколте : Изрез јака/Вратот со изрез. Затворање : затворање На Предното копче/затворање На Предното копче. Ракави : Долг/Долг ракав. Џебови : 1 џеб на градите/1 џеб на градите. Карактеристики : завршна обработка слична На Сатен; контрастни цевки/сатенска завршница; контрастни цевки. Женска Сатенска Кошула Од Софија Интими Од Софија Вергара. Земете го од Самата Софија : "Обидот за нови стилови може да направи да се чувствувате поубаво отколку што некогаш сте замислиле.”.

За стоката

Слична стока во категоријата