.

.

- Хибридна тапа за мијалник за мијалник со метална кујна со страничен спреј

- Хибридна тапа за мијалник за мијалник со метална кујна со страничен спреј

DEN 1.00

Износот
Това е достапна

- хибридна метална палуба тапа - висококвалитетна керамичка кертриџ за издржливост и сигурност - рачка за стилови на крило - Страна за појавување на Спреј - Хром финиш - 8 "на централна инсталација - Стапка на проток : 2,0 gpm - Стандарден 1/2 " IP конекција на тапа - Комплети Со ASME A112.18.1-2012/CSA B125.1-12 - е во согласност со NSF - ги исполнува барањата со ниско -олово од Калифорнија АБ1953 - Барања за хибридна метална палуба на CUPC. Керамички кертриџ со висок квалитет за издржливост и сигурност. Лесно работење : лесно контролирана температура на водата и волумен на проток лесно. Доаѓа со страничен распрскувач. Полесно е да се направи дневна задача за чистење . вртење на 360 степени : нискиот лак 360 степени вртливата на Spout Spout Supply Access за перење. Хром завршница. 8 "На централна инсталација. Стапка на проток : 2.0 gpm. Стандардна врска 1/2" IP Faucet. Во согласност со ASME A112.18.1-2012/CSA B125.1-12. Е во согласност со НСФ. Ги исполнува барањата со ниско-олово со Калифорнија АБ1953. Сертификација на CUPC.

За стоката

Слична стока во категоријата