.

.

Вооружен Мајстор Делукс Универзален Комплет За Чистење Пиштоли

Вооружен Мајстор Делукс Универзален Комплет За Чистење Пиштоли

DEN 0.33

Износот
Това е достапна

Вооружен мајстор Делукс Универзален Комплет За Чистење Пиштоли Од 35 Парчиња Спецификации : - Алуминиумска Кутија - Одговара на поголемиот дел од сите пушки, пушки и пиштоли - 3 Цврсти месинг прачки за пушки - 3 Цврсти месинг прачки за пушки/пиштоли - 1 Универзална рачка - 1 универзален адаптер За рачка за пушки/пиштоли - 10 Месинг жичани четки за да одговараат на 12 мерач, 20 мерач, 410 Мерач, 45 Кал. 40 кал., 357/38 кал./9мм, 30 кал. 279 кал. 22 кал. 17 кал. - 6 Џогери за да одговараат на 12 мерач, 20 мерач, 410 мерач, 357/38 кал./9мм, 22 кал. и 17 кал. - 2 цврсти месинг адаптери за џогери за пушки/четки и четки за пушки/пиштоли и џогери-5 Јагови - 2 Пластични дупчиња краеви за пушки и пушки/пиштоли-50 Парчиња 3" х 3 " ткаенини за чистење брисеви Вооружен Мајстор 35 Парче Делукс Универзален Комплет За Чистење Пиштоли.

За стоката

Слична стока во категоријата