.

.

Дорман 939-Челик 15 Тркало Раб 5-Навртки Црна, За Специфични Модели Chevrolet GMC Одговара изберете: 1991-CHEVROLET S КАМИОН, 1983-CHEVROLET БЛЕЈЗЕР

Дорман 939-Челик 15 Тркало Раб 5-Навртки Црна, За Специфични Модели Chevrolet GMC Одговара изберете: 1991-CHEVROLET S КАМИОН,

DEN 0.33

Износот
Това е достапна

Оштетени вашиот тркало, или бараат да се надополни? Ова тркало е специјално дизајнирано за директно замена на оригиналното тркало на одредени апликации на возилото. Темелно се тестира за да се исполнат безбедносните стандарди за сигурни перформанси. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Директна замена - ова тркало е дизајнирано да одговара на вклопувањето и структурниот изглед на оригиналното тркало на одредени години на возилото, марки и модели. Економично решение-нуди оригинален квалитет на опремата и изглед за конкурентна цена. Темелно тестирано-динамично радијално тестирање, радијално истекување на тестирање и аксијално истекување на тестирањето обезбедува перформанси. Доверлив квалитет-поддржан од тим дизајнери и инженери во Соединетите држави. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Шевролет С10 Блејзер : 1983, 1984, 1985, 1986, 1987, 1988, 1989, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994 Шевролет С10 : 1991, 1992, 1993 Гмц С15 Џими : 1983, 1984, 1985, 1986, 1987, 1988, 1989, 1990.

За стоката

Слична стока во категоријата