.

.

Биро Трио Пакет, Сина, Степлер, Лента Диспензерот И Пенкало Носителот, По Пакет

Биро Трио Пакет, Сина, Степлер, Лента Диспензерот И Пенкало Носителот, По Пакет

DEN 2288.00

Износот
Това е достапна

Џем Хартија Сино Биро Трио Пакет обезбедува вашето биро и работен простор со елегантни и шарени додатоци. Овој пакет содржи степлер, дозер за лента и држач за пенкало, сето тоа со црвена нијанса на противпожарен мотор. Тие ќе смрека обична и здодевна канцеларија за кратко време. Овие исто така би можеле да бидат прекрасни за студентите кои спијат, бидејќи многумина сакаат да ги истакнуваат своите клупи во своите соби. Држачот за пенкало, кој е 3 7/8" х 2 3/4" х 2 3/4", има два слота што можат да се полнат со пенкала, моливи и маркери. Боја : Светло Сина. Големина на степлерот : 6 х 2,5 х 1,125 инчи; Големина На Диспензерот за Лента : 4,5 х 2,5 х 1,75 инчи; Големина На Држачот За Пенкало : 2,75 х 2,75 х 3,875 инчи. Количина : (1) Степлер, (1) Дозер за Лента (не е вклучена лента), (1) Држач за Пенкало. Нашите Степлери И Диспензери за Ленти се многу цврсти и издржливи! Обликувана Од Висококвалитетна Тврда Пластика со мазна завршница и пондерирана гумена основа за да се спречи лизгање. Овие Додатоци за Биро се одличен начин за координирање на бојата на вашето биро или осветлување на ново биро нагоре (Спојниците Во Боја НЕ се вклучени, но достапни).

За стоката

Слична стока во категоријата