.

.

Вудс 50121ВД Надворешен Самрак До Зори Тајмер За Осветлување Со Скратен Крај

Вудс 50121ВД Надворешен Самрак До Зори Тајмер За Осветлување Со Скратен Крај

DEN 0.33

Износот
Това е достапна

Вудс воведува нова линија на освежени внатрешни и надворешни тајмери! Овие нови тајмери се полесни за употреба и доаѓаат со ажурирани дизајни и бои за да одговараат на секој декор, внатрешен или надворешен! Новите карактеристики на внатрешниот тајмер вклучуваат 96-пина што овозможуваат вашиот тајмер да може да се програмира во интервали од 15 минути, како и LED индикаторско светло што ви дава визуелен приказ кога вашиот тајмер е вклучен. Како бонус, тие нема да го блокираат долниот штекер што ќе ви овозможи сепак да го користите за напојување на другите апарати. НАДВОРЕШЕН ТАЈМЕР ЗА САМРАК до ЗОРИ одлично за надворешно осветлување и декор за да испорача погодност и заштеда на енергија. АВТОМАТСКИ СЕ ВКЛУЧУВА во самрак и СЕ ИСКЛУЧУВА во зори, или по 2, 4, 6 или 8 часа, поставките се повторуваат секојдневно. ЛЕСНО ПОСТАВУВАЊЕ : 6во 14/3 SJTW Кабел Со Две Дупки за Монтирање за Подобрена Стабилност. ЕДЕН ЗАЗЕМЈЕН ШТЕКЕР со ЗАШТИТЕН КАПАК го штити излезот од влага, прашина и остатоци кога тајмерот не се користи. LED ИНДИКАТОРСКОТО СВЕТЛО сјае кога вашиот тајмер работи.

За стоката

Слична стока во категоријата