.

.

Чудо на нација кратки ракави украсени графички секвенциски класични фит маица пакет

Чудо на нација кратки ракави украсени графички секвенциски класични фит маица пакет

DEN 230.24

Износот
Това е достапна

Кратки ракави на девојчињата украсени од чудо нација. Овие секојдневни графички тимови од Wonder Nation имаат забавни графички украси - тоа е совршен додаток на гардеробата на вашата девојка за училиште, време на игра и многу повеќе! Исклучиво на. Девојките можат да најдат секојдневни, лесни графички тимови од Wonder Nation. Овие се прикажани забавни графички украси, како што се sequins и техника на леќата за да го возбудат изгледот на девојчињата со ладење! Вклучува 2 маици. Екипаж. Кратки ракави. Заоблен хемлин. Предни графички украси. 60% памук/40% рециклиран полиестер. Машина за перење. Увезени. Девојките украсени маици од Wonder Nation.

За стоката

Слична стока во категоријата