.

.

Verizon Kyocera Hydro Life Char Ger Ger Fast Micro USB 2. Кабелски комплет од IXIR -

Verizon Kyocera Hydro Life Char Ger Ger Fast Micro USB 2. Кабелски комплет од IXIR -

DEN 207.52

Износот
Това е достапна

После тоа, ние нудиме гаранција за враќање на живот и за враќање на дефектите на производителот. Ве молиме контактирајте со нашата услуга за клиенти за да добиете замена или поврат. Компатибилни уреди : Работи со прилагодливи уреди за компатибилни брзи јаки (AFC). Гаранција за безбедност : Повеќе вградени заштитни мерки (сертификација на CE / FCC / ROHS) и интелигентна технологија за идентификација на ИЦ, заштити од краток спој, прекумерна, прекумерна, над-напон, прекумерно загревање и преголема кора.Adaptive Fast Char Ging (Quick Char Ger) Wallид charwith the ixir 2 засилувач со голема моќност wallид char, вашиот Samsung Galaxy или друг USB компатибилен паметен телефон секогаш ќе биде целосно char ged и подготвени да одат.

За стоката

Слична стока во категоријата