.

.

Козабела Жени Бела Плете Топ & Боксер Пижами Сет Стил-АМОБД9645

Козабела Жени Бела Плете Топ & Боксер Пижами Сет Стил-АМОБД9645

DEN 1.33

Износот
Това е достапна

Колекцијата Памучен Мек Талко нуди целосна удобност и поддршка. Беспрекорните дизајни се чувствуваат свиленкасто на кожата, со флексибилно вклопување што е совршено за облека за обезмастување на телото. Движете се непречено од работа за да играте во јога, во овој разноврсен стил "цел ден". Супер удобен комплет за пижами со опуштено вклопување е задолжителен. Копче надолу изрез јака долги ракави кошула. Модални цевки на шорцеви и ракави. Удобен еластичен појас без копање. Путер мек памук нема џебови на шорцеви.

За стоката

Слична стока во категоријата