.

.

Наутичка глупост сина бела starвездена риба, поклопец

Наутичка глупост сина бела starвездена риба, поклопец

DEN 479.84

Износот
Това е достапна

IDG наутички глупости сини бели starвездени риби од капакот : 100 проценти полиестерско лице, 50 %/50 % полиестерски памук се мешаат назад. Машинско миење и суво. Скриено затворање на патент. Достапно во Кинг, кралица и близнак. IDG наутички глупости сина бела starвездена риба, поклопец : Прекрасна уметност од MWW Design Studio создава дизајн на крајбрежен тематски дизајн во сина и бела боја за овој уметнички управуван дувет. Печатено во извонредни детали за ткаен дух, ова е моментална фокусна точка на секоја спална соба. Ткаенината е ткаена, а духот се печати и зашиени од полиестер за лесна нега и е поддржана со мека ткаенина од поли/памук мешавина. Текстурата во ткаенината дава димензија и уникатен изглед и чувство на духот. Координирање на Shams на располагање. Скриено затворање на патент. Машинско миење и суво.

За стоката

Слична стока во категоријата