.

.

Софија фармерки женски марисол чизми со средно раб на распрскувачки фармерки

Софија фармерки женски марисол чизми со средно раб на распрскувачки фармерки

DEN 3.33

Износот
Това е достапна

Fit : Slim Fit; bootcut нога/corte entallado; Корте де Пјерна Пара Бота. Ексклузивен en. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Es hora de deslumbrar y dejar ver tu par de tacones o botas preferido. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : El Deshilachado es tendencia.5ʺ de largo de Enterepierna. Ocketsебови : 5 џебови имаат најважни работи/5 Болсилос пара е есенцијална. Fit : Slim Fit; bootcut нога/corte entallado; Корте де Пјерна Пара Бота. Ексклузивен en. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина 4/la Modelo Mide 5ʹ9ʺ y Viste una Talla 4. Затворање : Затворање на копчињата со Zip Fly/Cierre de Botón Con Cremallera.5ʺ де Тиро ДеЛентеро; 14,75ʺ де Тиро Трасеро; 32. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Fински марисол наклон наклон од расправии од фармерки од фармерки од Софија од Софија Вергара. Грижа : Машината за перење/лавар. Ocketsебови : 5 џебови имаат најважни работи/5 Болсилос пара е есенцијална. Земете го од самата Софија : „Обидувањето нови стилови може да направи да се чувствувате поубаво отколку што некогаш сте замислиле“.Да се ​​распадне или да не се распадне? Трендот е вклучен со фармерките за подигање на Софија Вергара, Марисол, секогаш удобен во тексас за истегнување за да ги прегрне вашите криви; Заврши со искривена полите и пространа подигање - време за да се покаже и да ги остави вашите омилени потпетици или чизми.5ʺ de largo de Enterepierna.5ʺ де Тиро ДеЛентеро; 14,75ʺ де Тиро Трасеро; 32. Подигнување и инсејм : среден пораст; 9,5 ”преден пораст; 14,75 ”Подигнување на грбот; 32,5 ”Inseam/Tiro Medio; 9. Материјал : 59% памук/28% полиестер/12% вискоза/1% спандекс/59% алгодон, 28% полиестер, 12% вискоза, 1% LICRA. Luce a la moda con los jeans de corte para bota marisol de sofia vergara, siempre cómodos en mezclilla elástica para que se ajjusten suavemente a tus curvas, acabados con un ruedo raído y un am amplio corte para bota. Ocketsебови : 5 џебови имаат најважни работи/5 Болсилос пара е есенцијална. Luce a la moda con los jeans de corte para bota marisol de sofia vergara, siempre cómodos en mezclilla elástica para que se ajjusten suavemente a tus curvas, acabados con un ruedo raído y un am amplio corte para bota. Карактеристики : тексас на истегнување; јамки на ременот; Наклон полите со кавга/мезклила Елстица; Презилис пара Цинтун; Ruedo en diagonal deshilachado. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Грижа : Машината за перење/лавар. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : El Deshilachado es tendencia. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина 4/la Modelo Mide 5ʹ9ʺ y Viste una Talla 4. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина 4/la Modelo Mide 5ʹ9ʺ y Viste una Talla 4. Es hora de deslumbrar y dejar ver tu par de tacones o botas preferido. Грижа : Машината за перење/лавар. Es hora de deslumbrar y dejar ver tu par de tacones o botas preferido. Зошто ќе го сакате тоа : Класична нога за подигање добива малку ажурирање со искривена, наклонета пом. Зошто ќе го сакате тоа : Класична нога за подигање добива малку ажурирање со искривена, наклонета пом. Затворање : Затворање на копчињата со Zip Fly/Cierre de Botón Con Cremallera. Материјал : 59% памук/28% полиестер/12% вискоза/1% спандекс/59% алгодон, 28% полиестер, 12% вискоза, 1% LICRA. Подигнување и инсејм : среден пораст; 9,5 ”преден пораст; 14,75 ”Подигнување на грбот; 32,5 ”Inseam/Tiro Medio; 9. Материјал : 59% памук/28% полиестер/12% вискоза/1% спандекс/59% алгодон, 28% полиестер, 12% вискоза, 1% LICRA. Земете го од самата Софија : „Обидувањето нови стилови може да направи да се чувствувате поубаво отколку што некогаш сте замислиле“.

За стоката

Слична стока во категоријата