.

.

Подобри домови и градини карирани удобни сетови, крал

Подобри домови и градини карирани удобни сетови, крал

DEN 1.00

Износот
Това е достапна

Карираниот дизајн има сиви бели и црни бои за разноврсна палета на бои. Деталите за копчето додаваат дополнителен елемент за дизајн. Издолжената перница има цврст изглед во светло сива боја, додека поголемата квадратна перница ја има истата шема на решетката како и дното на утешителот. Секоја подобри домови и градини со 5 парчиња црно -карирани утешителни сетови вклучува утешител, два шами, издолжена декоративна перница и квадратна декоративна перница. Подобри домови и градини Црн карирани 5 парчиња удобни сет : Достапно во големини/кралица и кралски големини. 100% полиестер. Димензии на целосна/кралица Димензии : Удобник 94 x 90 x 1 инчи, 2 стандардни шами 20 x 26 x 1 инчи, издолжена декоративна перница 12 x 16 x 6 инчи, квадратна декоративна перница 17 x 17 x 6 инчи. Димензии на големината на кралот : Утешител 94 x 106 x 1 инчи, 2 кралеви со големина на кралеви 20 x 36 x 1 инчи, издолжена декоративна перница 12 x 16 x 6 инчи, квадратна декоративна перница 17 x 17 x 6 инчи. Класичен пилешка карирана шема реверзибилен утешител. Обратната шема има текстуриран сив дизајн со црно -бела боја. Утехот и срамните се машини што се перат за лесна нега. Декоративните перници се само чисти само.

За стоката

Слична стока во категоријата