.

.

Floralесика Симпсон бебешки девојчиња цветни ромпер и лента за глава

Floralесика Симпсон бебешки девојчиња цветни ромпер и лента за глава

DEN 1.00

Износот
Това е достапна

Толку симпатична и толку удобна во симпатичниот цветен ромпер и лента за глава на essесика Симпсон. Beе биде стајлинг од глава до пети! Екипаж. Затворање на дното на привремено за брзо и лесни промени во пелена. Вклучува појавување на лентата за глава. 62% полиестер/33% вискоза/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Флорал ромпер и лента за глава за бебе девојче од essесика Симпсон.

За стоката

Слична стока во категоријата