.

.

Хокеј на воздухот во Френклин Спорт Квиксет

Хокеј на воздухот во Френклин Спорт Квиксет

DEN 557.44

Износот
Това е достапна

Карактеристики : -Киксет колекција. -Револуционерниот дизајн се поставува за неколку минути, се склопува во секунди. -Нажениот дизајн на нозете и аголните капачиња создаваат спортски изглед и чувство. -Намиран челик засилени шарки за максимална стабилност. -Коми подготвени да играат со 2 турканици и 2 пакети. Тип на производ : -Ир хокеј. Опција со повеќе играчи : -Да. Димензии : Севкупна висина - од горе до дно : -32 ". Севкупна ширина - од страна на страна : -27 ". Севкупна должина -крај до крај : -54 ". Севкупна тежина на производот : -44,04 фунти. FKS2559 Карактеристики на колекцијата Quikset. Револуционерниот дизајн се поставува за неколку минути, се склопува во секунди. Агли за дизајн на нозете и аголни капачиња создаваат спортски изглед и чувство. Трајно издржлив Челични засилени шарки за максимална стабилност. Доаѓа подготвени за игра со 2 турканици и 2 пакети. Тип на производ : хокеј на воздухот. Опција за мулти -плеер : Да. Димензии Севкупна висина - од горе до дно : 32 “. Севкупна ширина - од страна на страна : 27 ". Севкупна должина - крај до крај : 54". Севкупна тежина на производот : 44,04 фунти.

За стоката

Слична стока во категоријата