.

.

Машка печатена шема на раскол шема на ветерници за ветерница половина

Машка печатена шема на раскол шема на ветерници за ветерница половина

DEN 3.33

Износот
Това е достапна

Машка печатена шема на раскол шема на ветерници за ветровито полумесечница : Оваа едноставна, но сепак креативна худи ќе ве одржува удобно и стилски во текот на целата година. Тенка обична худи е суштинска стока за гардероба, одлична за положување или носење сам. Редовно вклопување. Прилагодлива аспиратор за влечење, пакет на пакет, џеб од торбичка од кенгур плус зипл предниот џеб, долги ракави, еластичен крај на ракавот, еластичен кабел со прилагодлива дното на стоперот на кабелот, лесен качулка за ветерници . табела со големина (инчи) : . Големина - рамо - градите - должина на задниот дел - должина на ракавите. S - 18 1/2 - 43 1/2 - 28 1/4 - 25. М - 19 1/4 - 45 1/2 - 28 3/4 - 25 1/2. Л - 20 - 47 3/4 - 29 1/4 - 26. xl - 20 3/4 - 50- - 29 3/4 - 26 1/2. Точка за мерење : рамо - точка до точка на рамо, градите - 1/2 "под колката околу, должина на задниот дел - центар назад кон дното, должина на ракавите - точката на рамото до крајот на ракавите.

За стоката

Слична стока во категоријата