.

.

Сонувачи по деби женски плетен џемпер, средна тежина

Сонувачи по деби женски плетен џемпер, средна тежина

DEN 2.67

Износот
Това е достапна

Влезете во рамка на умот за викенд во овој "Сабота " Плетен џемпер, совршен додаток на вашата обична гардероба. Изработено во мека плетена со опуштена силуета и широки манжетни со ребра и полите, овој исечен пулвер изгледа одлично сам или слоевито над омиленото копче надолу за тотално ретро изглед. Материјал : 100% акрилик. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Модел е 5'10 "и носи големина S. fit : преголема. раменици; исечена должина; плетен дизајн. женски саботен џемпер од сонувачи по деби. Материјал : 100% акрилик. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезена. Големина : Модел е 5'10 "и носи големина S. одговара : Преголем. Тежина : средна тежина. Деколте : Тркалезен врат. Затворање : пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : широки манжетни со ребра и полите; капка раменици; исечена должина; плетен дизајн. Женски саботен џемпер од сонувачи со деби. Материјал : 100% акрилик. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Модел е 5'10 "и носи големина S. fit : преголема. Раменици; исечена должина; плетен дизајн. женски саботен џемпер од сонувачи со деби.

За стоката

Слична стока во категоријата