.

.

Руменило, БЛКР, 0. Оз

Руменило, БЛКР, 0. Оз

DEN 400.00

Износот
Това е достапна

Руменилото Нарс е наградувано, притиснато руменило во прав што дава боја со здрав изглед за да му се додворува на секој тон на кожата. Ова руменило го оживува тенот и обезбедува природен изглед за да му се додворува на секој тон на кожата. Достапно во меки, градежни нијанси кои даваат широк спектар на ефекти, почнувајќи од ултра проегирни до моќни бои. Мека, мешана апликација. Свилени, суперфини микронизирани пигменти во прав. Направени со транспарентни пигменти за да се избегне тежина.

За стоката

Слична стока во категоријата