.

.

Данкан Оз Метална Глазура, Антички Калај

Данкан Оз Метална Глазура, Антички Калај

DEN 2719.84

Износот
Това е достапна

Металната Античка Глазура од Калај има сјајна до мат полирана завршница што ги трансформира обичните површини во драматични уметнички дела. Работи одлично кога се користи како Глазура Раку. Не е формулирано да се отпушта со зеленило, бидејќи испарувањата од зеленило ќе ја оштетат глазурата и ќе го уништат финишот. Карактеристики 16 Мл Метална Глазура, Антички Калај Вклучува : Една Тегла Од 16 Унци Глазури Спецификации Боја : Антички Калај Капацитет : 16 оз Земја На Потекло : Соединети Американски Држави Сертификати : Во Согласност СО АСТМ Д-4236сигурност : Без Опасности Од Гушење Алергени : Не Содржи Алергенскон : Конус 06контејнер Тип : Жарков : 3 до 4 палта безбедна храна : Нетоксична : Да-Шку : Sspc271228 Данкан 2002298 16 Мл Метална Глазура, Антички Калај.

За стоката

Слична стока во категоријата