.

.

MLBT брза

MLBT брза

DEN 2.33

Износот
Това е достапна

Marlins MLBT2996 Брза бесплатна испорака на нарачки над 35 американски долари на фан -продавницата од Фанатици. Краток ракав. Бренд : Величествено. Увезени. Официјално лиценциран. Графики за печатење на екран. Вратот на екипажот. Јака без ознака. Машинско миење со облека внатре надвор, паѓајте суво на ниско ниво. Материјал : 100% памук.

За стоката

Слична стока во категоријата