.

.

Трговска марка ликовна уметност Сонцето зрак платно уметност од Пјер Леклерц

Трговска марка ликовна уметност Сонцето зрак платно уметност од Пјер Леклерц

DEN 2601.60

Износот
Това е достапна

Подготвени да се претстават без обележја што се прикажани во различни големини 22 "x 32". Тема : пејзажи. Формат : хоризонтална. Печати медиум : Гикле. Подготвени да висат. Се одликува со зрак на сончева светлина што доаѓа низ пукнатините на кањонот.

За стоката

Слична стока во категоријата