.

.

Тексас Техника Црвени напаѓачи памук, 63 панели за завеси, сет од 2

Тексас Техника Црвени напаѓачи памук, 63 панели за завеси, сет од 2

DEN 2.67

Износот
Това е достапна

Овие панели за завеси од 63 инчи се направени и лиценцирани од страна на колеџ корици. Овој сет на панели за завеси вклучува две панели за завеси од 42 "x 63 " со два приврзаници за појавување, сè што ви треба за целосно украсување на 1 прозорец. Панелите за завеси имаат заглавие од 2 ”шипка и 2” заглавие, комплетни со целото печатење направено во официјално лиценцирани тимски бои и логоа. Овие 63 "долги панели за завеси се совпаѓаат совршено на нашата валенција на завесата, продадени одделно. Направено со 100% памук Sateen, 200 брои на конец, потоа пигмент печатено за долготрајна боја. Овие завеси се машини што се перат во ладна вода и се сушат суви на тивок оган на тивок оган на тивок оган на тивок оган на тивок оган на тивок оган на тивок оган . Вклучува 2 панели за завеси, долги 63-инчи. 2 Вклучени вреќи. Топлина. Одговара на нашата валенција на завесата, продадена одделно.

За стоката

Слична стока во категоријата