.

.

Дијамант Стерлинг сребро и розово злато позлатена срцева прстен

Дијамант Стерлинг сребро и розово злато позлатена срцева прстен

DEN 3.00

Износот
Това е достапна

Од стабилни изрази, ова е едноставен, прекрасен срцев прстен во сребро. Амблемот на срцето е позлатен од розово злато и има зачудувачки акценти на дијаманти. Овој прекрасен прстен е совршен за специјални прилики и секојдневна употреба. Достапно во целосна големина 5. Изразете се на уникатен и забавен начин со новата колекција на стабилни изрази. Изберете од стотици прстени што можете да ги измешате, да одговарате и да се ставате заедно, овозможувајќи ви да го вклучите вашиот стил во еден момент. Стабилните изрази нудат накит што е направен од сребро, шарено емајлиран, 14 карат злато-позлатени, украсени со зачудувачки дијаманти и/или скапоцени камења и многу повеќе. Можностите се бесконечни со овој неверојатен асортиман на накит за легање. Облик : Тркалезна категорија : 0,005 CTTWQUANTITY : 1 Jewelry Поставување : Tawneyour Item пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или подароци. Заврши злато-позлатени изработени во стерлинг Silver Stackable изрази што се достапни во повеќе големини.

За стоката

Слична стока во категоријата