.

.

Женски Памучни Ленени Широки Панталони За Нозе Облечени Секојдневни Еднобојни Еластични Панталони За Салон За Половината Дами Лабави Панталони

Женски Памучни Ленени Широки Панталони За Нозе Облечени Секојдневни Еднобојни Еластични Панталони За Салон За Половината Дами

DEN 3.33

Износот
Това е достапна

***** Добредојдовте во мојата продавница,ви посакувам среќен шопинг * * * * * Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 80см/31.50 "Должина : 104см/40.94" Материјал панталоните за жени се изработени од висококвалитетна ткаенина, удобна, мека и дише, што ве одржува удобно цел ден.Мека Ткаенина И Удобни Секојдневни Панталони за сите сезони. Задолжително во вашата гардероба, може да се носи со повеќе изгледи, одржувајќи ве стилски во текот на целиот ден. Модна Колокација тоа може да биде фустани со било кој накит, сандали, високи потпетици, флип апостолки или дури и патики во лето. И, исто така, можете да се облекувате со јакни, тексас облека, кожна облека, палто, кардиган во пролет, fall или зима.Овие супер растегливи панталони секогаш можат да создадат разновиден стил и да се прилагодат на различни температури четири сезони. Најдобар Подарок висококвалитетна ткаенина,Меки и еластични секојдневни женски панталони, помага да се скрие пределот на стомакот и додадена удобност,супер мека за допир и носење,задолжителни панталони во вашата гардероба.Ако барате подароци за вашата сопруга,мајки,девојки, сестри,баба,семејства,пријатели, овие женски секојдневни панталони без сомнение е најдобриот избор. Прилики овие удобни секојдневни капри панталони се совршен избор за Работа, Канцеларија, Состанок, Одмор, Плажа, Одмор, Забава, На Отворено, Секојдневно излегување, Секојдневно носење, Шопинг и какви било други прилики Во Пролет, Лето, Fall и Зима.панталоните се одлични за совпаѓање со блузи, блузи, маици и елеци. Забелешка нашата големина е различна . Ве молиме љубезно погледнете ја табелата со големини прикажана на сликата,за да ја изберете вистинската големина, погледнете ја нашата последна слика погоре за да ја изберете големината што најмногу ви одговара.препорачај 1-2 големина нагоре.

За стоката

Слична стока во категоријата