.

.

Чизми за работа со челични пети во Брама

Чизми за работа со челични пети во Брама

DEN 192.00

Износот
Това е достапна

За секојдневните задачи, багажникот за работа со челик за пети „Брахма“ е направен за да одговара на вашите потреби. Тие се изградени со вештачки горниот материјал и челична пети што ги исполнува стандардите ASTM F2413018. Овој чизми за работа на мажите во Брама помага да ги чувате вашите цифри безбедни за време на вашиот напорен ден. Подложен јазик и јака нудат дополнителна стабилност. Оваа машка работа за работа, исто така, има надворешна плоча отпорна на лизгање и нафта за да ве задржи на нозе. Ставете ги за целодневно носење и удобност со секој чекор. Добијте ги по ваш избор на разновидни големини и бои. Човекот го направи горниот. 6 инчи вратило. Гума дно. Челичниот пети се среќава со ASTM F2413-18. Подготвен јазик и јака. Лизга и отпорна на масло од надворешната страна. Удобно стапало. Горна : 100% ПУ, надворешна боја : 100% гума, избришете чиста со крпа. Увезени.

За стоката

Слична стока во категоријата