.

.

Род Десин Дебиси 1 Двојна Завеса Прачка - Сатен Никел

Род Десин Дебиси 1 Двојна Завеса Прачка - Сатен Никел

DEN 1.33

Износот
Това е достапна

Род Десин Дебиси 1 " Двојна Завеса Прачка-Сатенски Никел Украсете го вашиот третман на прозорецот со нашиот комплет За Дебусни завеси. Оваа безвременска шипка за завеси носи софистициран поглед во вашиот дом.фин челичен столб во Проекција На Задна прачка Од Сатенски Никел : 3.75 "проекција на предна прачка : 6.75" Завршни мерки : 3-3/4 "х 2-1 / 2" х 2-1/2 " Вклучува 1" предна прачка и 13/16" задна прачка, 2 завршни облоги, 2 загради, монтажна хардверска челична прачка и смола финалиња боја : Сатенски Никел. Модел бр : 1315-100-48-5-Д-СН Вклучува : 1" предна завеса прачка; 13/16 " задна прачка, завршни работи, хардвер за монтирање.

За стоката

Слична стока во категоријата