.

.

Женска Јакна За Дожд Со Долга Качулка Надворешен Мантил За Дожд Ветробран

Женска Јакна За Дожд Со Долга Качулка Надворешен Мантил За Дожд Ветробран

DEN 511.84

Износот
Това е достапна

Големина : С Биста : 110см/43.31" Рамо : 46см/18.11" Ракав : 60см/23.62" Должина : 82см/32.28"Големина : М Биста : 116см/45.67" Рамо : 48см/18.90" Ракав : 62см/24.41" Должина : 84см/33.07"Големина : Л Биста : 122см/48.03" рамо : 50см/19.69" ракав : 64см/25.20" должина : 86см/33.86"големина : xl биста : 128см/50.39" рамо : 52см/20.47" ракав : 66см/25.98" должина : 88см/34.65"големина : xxl биста : 134см/52.76" рамо : 54см/21.26" ракав : 68см/26.77" должина : 90см/35.43"големина : хххл Биста : 140см/55.12" рамо : 56см/22.05" ракав : 70см/27.56" должина : 92см/36.22"големина : ххххл биста : 146см/57,48" рамо : 58см/22,83" ракав : 72см/28,35" должина : 94см/37,01"големина : хххххл Биста : 152см/59,84" Рамо : 60см/23,62" Ракав : 74см/29,13" Должина : 96см/37,80"Јака : Висока коларгендер : женски повод : дневен модел Type : Solid3.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.Стил : Мода, Каузалност Должина На Ракавот : Долги ракави2.Совршен за на отворено, вокација, спорт, секојдневно .Удобен и ласкав на сите типови на тело.Погоден и за дами или за тинејџерки помлади девојки кои носат во Четири сезони Должина на облека : Редовен Стил На Ракав : Редовен Декорација : Несезона : Четири сезони1. Дизајнот прави да изгледате секојдневно, модно и поинаку.Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Женски Капут Материјал : полиестерска женска јакна за дожд. Женски Солидна Лента Плус Големина Јакна Отворен Водоотпорен Качулка Мантил Ветроупорен. Совршен Подарок : Овие Се Совршени За Жени Од Сите Возрасти. Можете Да Го Носите Сами Или Да Ги Подарите Како Подарок На Вашата Девојка/Пријател / Соученик/Мајка/Мајка/Сестра / Баба. Висококвалитетна Услуга : Ние Ќе Ви Служиме Сесрдно .Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Консултирајте Се Со Нас~ Ви Посакувам Среќен Шопинг~.

За стоката

Слична стока во категоријата