.

.

Без граници на цврсто ребрестиот врвен ребрестиот врвот на помладиот

Без граници на цврсто ребрестиот врвен ребрестиот врвот на помладиот

DEN 0.33

Износот
Това е достапна

Beе бидете подготвени за одмор во овој врв на пливање од без граници! Пар со појавување на дното, или измешајте и одговарајте за трендовски пресврт. Вклучува прилагодливи ленти, отстранливи чаши, бонгери, подножје, детали за прстенот, затворање на грбот на V-жица и S-кука. Тој е целосно обложен со рециклиран полиестер и школка е направена од 82% најлон и 18% спандекс ребра. Увезени. Облека за пливање што прави прскање - ниту една граница не е вашата една станица за најжешките трендови во пливањето. V-жица. Подлога. Рециклирана поли постава. 82% најлон, 18% спандекс. Машина за перење. Увезени.

За стоката

Слична стока во категоријата