.

.

Перница со памучна перница со декод на плоштад со граница на злато раб, 20 20

Перница со памучна перница со декод на плоштад со граница на злато раб, 20 20

DEN 287.84

Износот
Това е достапна

Фрли перници служат како акцент парчиња што им даваат живот и тема на обични и пригушени софи, кревети и теписи. Оваа квадратна перница изработена од памук го прави токму тоа со својата ладна обвивка. Може да се користи и како парче за поддршка за да се потенцира бојата и текстурата. Користете го својот глам изглед во современи и современи концепти за дизајн. Мери 20 "x 20 ", е исполнето со полиестерско полнење и се отвора преку патент од едната страна. Тан декоративни перници, тен перница, мали перници, мали украсни перници, едноставен декор.

За стоката

Слична стока во категоријата