.

.

Пукна мини гајба- фуксија

Пукна мини гајба- фуксија

DEN 1.33

Износот
Това е достапна

Стерилитскиот мини гајба е идеален за употреба во канцеларијата, бањата, спалната соба или добрите на колеџ. Тоа е повеќенаменско решение што може да одговори на многу различни потреби за складирање во домот. Тоа е идеална поправка за одржување на сите ваши канцелариски и училишни материјали уредно зачувани на биро или во шкафче, овозможувајќи лесен пристап. Неговиот дизајн овозможува сортирање на помали предмети, како што се производи за коса, додатоци, најважни бањи или занаетчиски материјали, да се чуваат со леснотија. Повеќе мини гајби можат да се редат едни на други за да користат вертикален простор ефикасно, а интегрираните рачки овозможуваат лесно транспорт на кое било место околу домот или канцеларијата. Мини гајба е исто така одлична за складирање и прикажување на ЦД -а и ДВД -а. Неговите вкупни димензии се 9 "l x 7 7/8 " w x 6 1/8 "H. Севкупна собрана големина : 9" x 7 7/8 "x 6 1/8". Стабилен. Интегрирани рачки за лесен транспорт. Помага во организирање и содржување на мали предмети. Големина за да одговара на ЦД -а и ДВД -а.

За стоката

Слична стока во категоријата