.

.

Yellowолта Каталина I затворен перница

Yellowолта Каталина I затворен перница

DEN 288.80

Износот
Това е достапна

Додадете прскање на боја во вашата спална соба и дома деокра со мирна и апстрактна IDG жолта Каталина I затворен перница. Оваа реверзибилна декоративна перница има убава, урбана уметност од уметникот Мајк Шик. Декоративната перница за сива и жолта постелнина прави идеален акцент на софа, дневна столица, кревет или внатрешен двор. Се одликува со мек ткаен полиестер исполнет со рециклиран полиестер микрофибер. Оставете декоративната перница за постелнина да стане фокусна точка на вашата соба.

За стоката

Слична стока во категоријата