.

.

Удобна Долна Облека За Градник За Дишење на жената тавоп Без Бандажи Секси Градници Крин

Удобна Долна Облека За Градник За Дишење на жената тавоп Без Бандажи Секси Градници Крин

DEN 2.33

Износот
Това е достапна

Женски градник, модерен дизајн, висококвалитетен, 100% сосема нов, извонредна изработка, уникатен стил, што ве прави попривлечни, погодни за различни прилики. Удобната Долна Облека За Градник За Дишење на жената тавоп Без Бандажи Секси Градници Крин. Големина Шема : Големина. : Мала Чаша : 36/80БЦ САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 76-79см/29.92-31.10 "Под Биста : 71-73см/27.95-28.74" Големина. : Средна Чаша : 38/85БЦ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 79-82см/31.10-32.28 "Под Биста : 73-76см/28.74-29.92" Големина. : Голема Чаша : 40/90БЦ САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 82-85см/32.28-33.46 "Под Биста : 77-80см/30.31-31.50" Големина. : Х-Голема Чаша : 42/95БЦ САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 85-88см/33,46-34,65" Под Биста : 80-83см/31,50-32,68" Големина. : ХХ-Лараж Куп : 44/100БЦ САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 88-91см/33,86-35,04 "Под Биста : 83-86см/32,68-33,86" Големина. : ХХХ-Лараж Куп : 46/105БЦ САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 БИСТА : 91-94см/35.83-37.01 "Под Биста : 86-89см/33.86-35.04". Спецификации : Бои : Црна Големина : Лсезона : четири сезони : Женска Пригода : мода,секојдневен материјал : Најлон, Спандекако за перење : пакет За Миење Раце : 1 КОМПЈУТЕРСКА Женска Долна Облека.

За стоката

Слична стока во категоријата