.

.

Животот На Злогласните: Најдоброто Од Моб Длабоко

Животот На Злогласните: Најдоброто Од Моб Длабоко

DEN 1.00

Износот
Това е достапна

ЖИВОТОТ НА ОЗЛОГЛАСЕНИОТ : НАЈДОБРОТО Од Моб Длабоко ги прикажува најдобрите моменти од групата што го дефинираше звукот На Квинсбриџ, вклучувајќи ги и хитовите "Преживување на Најсилните", "цитат"; "Потресени" ПТ ВТОРИ, "цитат"; He Лув (Што Било) "цитат"; со 112 и "Тивка Бура"; ремикс со Лил ким. ЖИВОТОТ НА ОЗЛОГЛАСЕНИТЕ, исто така, вклучува цитат; Чувајте Го Торокот; од продигис соло албум Х. Н. И. Ц. и две сосема нови песни, цитат; Крв Паричник; И цитат;Оди Глава, цитат; снимен оваа година, исклучиво за оваа колекција.

За стоката

Слична стока во категоријата