.

.

18 18 Едноставно Daisy Gingham карирана полиестер во внатрешна перница на отворено, Scallion Qty 1

18 18 Едноставно Daisy Gingham карирана полиестер во внатрешна перница на отворено, Scallion Qty 1

DEN 2.67

Износот
Това е достапна

Побарајте го вашиот декор со нашата трендовски едноставно маргаритка 18 "x 18 " Scallion Gingham карирана затворена/надворешна перница од нашите цели, тиква и собирање колекција. Оваа затворена/надворешна перница ќе додаде стил на вашиот трем, палуба или внатрешен двор! Оваа декоративна перница е отпечатена од обете страни и е направена со мека, издржлива надворешност на полиестер, и исполнета со надолна алтернатива за јасен изглед и удобно искуство со седење. Ткаенината е отпорна на временските услови, мувла и мувла за да можете да го истакнете вашиот затворен или отворен декор. Тој е зашиен затворен со раб на нож и може лесно да се исчисти или да се исчисти. Мека вртена полиестерска надворешност. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Faux down. Зашиено затворање.

За стоката

Слична стока во категоријата