.

.

Лагуна Женски Танкини Со Висок Врат

Лагуна Женски Танкини Со Висок Врат

DEN 335.84

Износот
Това е достапна

Вашата потрага по динамични костими за капење заврши. Лагуна ве покри со Ова Танкини Со Висок Врат кои нудат заштита од сонце, додека ја одржувате стилската облека за плажа. Тоа е разноврсна, цврста мешавина на дизајн и се совпаѓа со секое дно за пливање за да се постигне совршен изглед. Материјал : 82% Најлон/18% Спандекс. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 5'10" и носи големина С. Тип На Чаши : чаши Што не се отстрануваат. Затворање : стил на Пуловер. Ремени : фиксни широки ремени. Деколте : Висок врат. Карактеристики : Отворен тркач. Танкини со висок Врат За Жени од Лагуна.

За стоката

Слична стока во категоријата