.

.

Без Рамка Широк Ѕид огледало

Без Рамка Широк Ѕид огледало

DEN 3.00

Износот
Това е достапна

Се прашувам зошто Ова Чудо Без Рамка Огледало се вклопува совршено во вашата бања? Тоа е уникатната форма што го зголемува и осветлува секој простор. Совршено огледало за вашиот ходник, дневна соба или бања. Ова огледало без рамка има чиста полирана граница со Акценти На У-жлебот. Ова огледало е направено со користење на вистинско сребро, а не алуминиум. Сребрените огледала траат подолго и обезбедуваат потопол одраз. Изобличување слободен. Ние користиме висококвалитетно стакло за да не го добиете тој забавен ефект што е вообичаен кај инфериорните евтини огледала. Невидливиот хардвер за монтирање е дизајниран да го одржува вашето огледало безбедно и го држи хардверот подалеку од очите . Вклучен хардвер за монтирање, е подготвен за закачување. Виси само хоризонтално. Изработено од густо, силно стакло од 3/16 плови. Упатства за нега : избришете ја со влажна крпа. Користете само вода или средство за чистење прозорци. Одлично за огледало во Бањата, Огледало За Суета, огледало Во Дневната Соба или огледало во Спалната Соба.

За стоката

Слична стока во категоријата