.

.

6ft осветлен вештачки тропски двор на отворено двојно дуо, чисти светла

6ft осветлен вештачки тропски двор на отворено двојно дуо, чисти светла

DEN 1023.84

Износот
Това е достапна

Време е Луау! Создадете совршена тропска атмосфера со оваа реална летна палма во внатрешен двор. Поставете го покрај избодената клупа за складирање на дрво за поздрав на крајбрежен шарм. Пред-осветлена со јасни светла што му даваат совршен сјај во кое било време од денот. Карактеристики на производот : темно и светло зелено зеленило со дво-тон кафеаво стебло пред-осветлување со 280 чисти светла; 175 светла на 6 'и 105 светла на 4' големина на сијалицата : мини 104 совети 2 "широки совети 3 'кафеав оловен кабел на 6' Дрво 3 'кафеав оловен кабел на 4' Дрво Дополнителни карактеристики на производот : светлосни комплети на дрво се УЛ сертифициран и одобрено за внатрешна или надворешна употреба, меѓутоа, самото дрво се препорачува за употреба во затворен простор, само светлата се опремени со функција за заклучување на ламбата, што ги прави заменливи, заменливи и ги спречува да испаднат лесно собрание од 6 парчиња (вклучително и штанд ) Доаѓа со сијалици за замена и резервни осигурувачи доаѓа со бесплатен мерач на жица од метална метална метална база : 22 120 волти, 60 Херц, .12 засилувачи, 14,4 вати димензии : голема палма : 6 'Висока x 48 "широк (во најширок дел , што е лисјата) Мала палма : 4 'висока x 45 "широка (на најширок дел, што е лисја) основата : 6,5 " Висок х 12 "Материјал (и) со дијаметар : ПВЦ/метал/стаклени светилки /жица прелитни двојни вештачки тропски палми. Функцијата за заклучување на ламбата овозможува заменливи и заменливи светилки.

За стоката

Слична стока во категоријата