.

.

Кожа од јаболко за iPhone 6s Plus и iPhone Plus - црвено

Кожа од јаболко за iPhone 6s Plus и iPhone Plus - црвено

DEN 3.33

Износот
Това е достапна

Овие случаи дизајнирани со јаболка се направени од специјално затегната и завршена европска кожа за луксузно чувство. Бидејќи тие xe2 x80 x99re Прецизност изработена за i Phone 6s xc2 xa0plus и i Phone 6 Plus, случајот се вклопува во ситница и вашиот телефон сè уште се чувствува неверојатно тенок дури и со случајот. Мекиот облик на микрофибер однатре помага да се заштити вашиот i Phone. И однадвор, гледате боја што xe2 x80 x99s повеќе од длабока површина, благодарение на бојата што xe2 x80 x99s се внесе во кожа Apple i Phone 6 Plus Case Case : Premium Leather Leather . Се вклопува силно. Мека, микрофибер постава.

За стоката

Слична стока во категоријата