.

.

Витни Хјустон - Постер за loveубовни wallидови, 14.725 22.375

Витни Хјустон - Постер за loveубовни wallидови, 14.725 22.375

DEN 351.84

Износот
Това е достапна

Овој меѓународен трендс Витни Хјустон - postубовниот постер за loveубов е дизајниран со високо квалитетни, повеќебојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно обесете го овој врамен постер со приложената закачалка за пилања за да украсите која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Trends International Whitney Houston - Постери за обврзници на trendубовните постери на wallидови имаат премиум сатен -финиш што обезбедува динамични бои без рефлексивен сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во најразлични бои за да се надополни секој декор. Лесна и лесна за висина конструкција создава брза инсталација користејќи ја приложената закачалка за пила. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 14.725 "x 22.375", со рамка : 16,5 "x 24,25" x .75 ".

За стоката

Слична стока во категоријата