.

.

Кожа од кожени мрежи од кожна мрежа Атлетична лента за завиткување на глуждот

Кожа од кожени мрежи од кожна мрежа Атлетична лента за завиткување на глуждот

DEN 1.33

Износот
Това е достапна

Кул деталите се истакнуваат на модната патика за атлетимирање на мрежата од страна на Brinley Co. Сјаен патент-финичен пар со детали за мрежи за да се создаде уникатен дизајн кој е контраст на класичните бели платформи. Дизајнот на каишот на глуждот го заокружува секој глужд за да го заврши стилот. Висина на пета : 1-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : мрежа. Горниот материјал : направено од човекот. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

За стоката

Слична стока во категоријата