.

.

Студените индустрии слоевити папрати ботанички корени Современ апстрактна дизајн графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност, дизајн ?

Студените индустрии слоевити папрати ботанички корени Современ апстрактна дизајн графичка уметничка галерија завиткана платно

DEN 583.84

Износот
Това е достапна

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 16 x 1,5 x 20 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги раката и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : растение; Папрат; Ботанички, апстрактен. Дизајн од Пидикс.

За стоката

Слична стока во категоријата