.

.

Ентони Ванг чипка моден патика клин во змија мулти

Ентони Ванг чипка моден патика клин во змија мулти

DEN 560.00

Износот
Това е достапна

Ова се кул, уникатни патики за модни тато што не сте знаеле дека ви требаат, но направете! Тие имаат скриен клин кој додава одредена висина, но сепак ги одржува супер удобно и слатко. Обидете се со која било од 3 -те бои што доаѓа во црвена мулти, змија мулти или бела чипка нагоре, скриен клин, работи точно до големината. Пу и Фаукс велур горната, гумена надворешна плоча.

За стоката

Слична стока во категоријата