.

.

Тајни богатства женски и женски плус велур џогер

Тајни богатства женски и женски плус велур џогер

DEN 1.67

Износот
Това е достапна

Затегнете се во овој пријатна велур џогер со тајни богатства, изработени од супер меко истегнување на руно велур, кој е совршен за лежење или спиење! Со неколку различни бои и отпечатоци од кои може да изберете, можете да ги мешате и да ги совпаѓате овие панталони назад до врвот на велурот за неограничени опции за спарување. Овој џогер има 30 "Inseam со детали за обложување на ребрата на половината и половината за влечење за дополнителна удобност. Womenенски истегнување велур за спиење. Џебови од странична цвест . 30 "Inseam. Побарајте координирање на горниот дел (продадено одделно). 95% полиестер 5% спандекс свилен велур.

За стоката

Слична стока во категоријата