.

.

Бесплатно собрание на женските панталони со високи ремени со ремени, 26 ”за редовни, големини 0-18

Бесплатно собрание на женските панталони со високи ремени со ремени, 26 ”за редовни, големини 0-18

DEN 3.33

Износот
Това е достапна

Затворање : Затворање на копчињата со поштенски мува; Полу назад еластична лента за половината. одговара : опуштено. Карактеристики : јамки на ременот; само-вратен појас; исечена должина; опремени глуждови; шевови на колена. Грижа : Машината за перење. Ockебови : Две странични џебови и два џебови за лепенка. Ockебови : Две странични џебови и два џебови за лепенка. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење.

За стоката

Слична стока во категоријата