.

.

Машка американска ебла пливање стебла

Машка американска ебла пливање стебла

DEN 287.84

Износот
Това е достапна

Додадете малку патриотски стил во вашата гардероба за пливање за пливање со шорцевите за пливање на машката Американа Америка. Тие имаат трендовски еборница (кратко за "продолжена табла ") должина, удирајќи околу коленото и имаат стилска шема отпечатена низ целата црвена, бела и сина боја на американското знаме. Полу-еластичната лента за половината и влечењето ги спречуваат шорцевите да летаат додека се качуваат во вода. Исто така, постојат две пригодни странични џебови и задниот џеб, додека задниот џеб е испуштен, така што не ја земате плажата со вас на пат кон дома. Овие стебла за пливање прават забавен и функционален додаток на вашиот плакар. Shortsорџ Машки Американски Елекона Еборд Шорцеви за пливање : 56% памук, 39% полиестер, 5% спандекс. Пливаат шорцеви. Должина на Еборд. Сеопфатен печатен модел на американско знаме. Полу-еластична лента за половината со влечење. Две странични џебови. Вентилен џеб. Достапно во црвена/бела/сина боја. Машинско миење ладно, само белило на не-хлор кога е потребно, смалете го суво ниско, ниско железо.

За стоката

Слична стока во категоријата