.

.

Cartwheel кујна глутен без вафли со мисирка колбаси и јаболко, замрзнат оброк за деца, 6. Оз

Cartwheel кујна глутен без вафли со мисирка колбаси и јаболко, замрзнат оброк за деца, 6. Оз

DEN 719.84

Износот
Това е достапна

Cartwheel Kitchen Children оброк со каснувања од вафли, колбас со вкус на јавор и пудинг со чоколадо. Каснувањата од вафли иако се супер вкусни сите сами, обидете се да ги натопите во вашиот пудинг со чоколадо за дополнително препуштање. Ова спарено со колбас од јавор е сигурно да започне со некој слободен ден со насмевка. Овој оброк е микробранова и подготвена за неколку минути кујнски кујнски глутен без вафли со мисирка колбаси и јаболко, замрзнат оброк за деца, без глутен од 6,4 мл. 15g протеини. Без вештачки бои. Нема вештачки конзерванси.

За стоката

Слична стока во категоријата