.

.

Надворешна Колекција Роклин 4-Парче Двор Во Собата Природен Изглед Морнарица

Надворешна Колекција Роклин 4-Парче Двор Во Собата Природен Изглед Морнарица

DEN 2159.84

Износот
Това е достапна

Сафавиех Надворешна Колекција Роклин 4-Парче Двор Комплет Природен Изглед/Морнарица отворениот и воздушен дизајн На надворешниот сет Од 4 парчиња Роклин комбинира форма и функција. Силуетата со летви е одлична за одводнување на дожд, притоа создавајќи шик современи форми. Изработени од багрем во природна завршница со сите временски перници и перници со акцент на чај.Повеќе од 100 години, САФАВИЕХ го поставува стандардот за фино изработени килими и мебел за дома. Од посакувани свежи и трендовски дизајни до безвременски парчиња со квалитет на наследство, изразувањето на вашиот уникатен личен стил никогаш не било полесно. Започнете со пребарување на тепих, мебел, осветлување, надворешен и домашен декор и откријте над 100.000 производи на SAFAVIEH денес. Современиот дизајн додава шик изглед во вашиот дом. Издржлива рамка од дрво од багрем за долготрајна долговечност. Потребно Е Мало Собрание. Боја : Природен Изглед/Морнарица. Перница : Морнарица. Димензија клупа : 46.9 во. W x 26.4 во. Д х 32.5 во. Х. Табела Димензија : 40.2 во. В х 19.7 во. Д х 16.9 во. Х.Фотелја Димензија : 23.2 во. W x 26.4 во. Д х 32.5 во. Х. Потпирач За Грб : 19.9 во. Потпирач за рака : 23.8 во. Содржина На Тапацир : 100% Полиестер; Полнење Со Пена. 4-парче во собата. Капацитет на тежина-Единечен : 250 фунти.; Двојно : 500 фунти.; Табела : 50 фунти. Лесен за чистење и нега. Додатоци во животниот Стил фотографија не е вклучена. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, бојата на некои ставки може малку да се разликува.

За стоката

Слична стока во категоријата