.

.

Trivet Trivet Trivet, Western Star

Trivet Trivet Trivet, Western Star

DEN 0.67

Износот
Това е достапна

Чувајте ги вашите countertops безбедни со метални ситници од жеденстон. Секое триверт мери 7,375 "дијаметар. Одлична за мали или големи садови. Trivetty Trivet, Western Star : Една метална тривер.

За стоката

Слична стока во категоријата