.

.

Трговска марка ликовна уметност во живо среќна платно уметност од ennенифер Нилсон

Трговска марка ликовна уметност во живо среќна платно уметност од ennенифер Нилсон

DEN 1.00

Износот
Това е достапна

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна уметност „во живо среќна“ уметност од ennенифер Нилсон : Уметник : ennенифер Нилсон. Тема : Текст. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

За стоката

Слична стока во категоријата